CUSTOM SAUNA

Envilo Sauna her mekana uyabilecek 25 farklı ebatta hazırlanıyor. Yapmanız gereken tek şey kendi mekanınıza uygun ölçüyü seçmek.

Dekoratif köşe aydınlatma aplikleri, füme, bronz veya boyalı emniyet camlı kapı ile ahşabın rengini ortaya çıkaran sadelik ve fonksiyon ön planda tutulur. Son derece yalın tasarlanan oturma blokları ile günümüz modern ev dekorasyonlarına uyum amaçlandı. Sauna’nın kabininde yüksek kaliteli ve özel işlemden geçirilmiş ağaçlar kullanılır. İç kabin ve oturma bölümleri yüksek kaliteli Abachi ağacından, sauna genelinde kullanılan tüm camlar ise temperli kırılmaz cam ile üretilir. Sauna baştan sona aynı ekip tarafından üretilir, bu şekilde oluşabilecek uyumsuzlukların önüne geçilir. Tüm elektrik sistemi, Sauna’larda kullanımı öngörülen standartlara uygunluk gözetilerek, olabilecek en dayanıklı, en uzun ömürlü ve güvenilir malzemeler kullanılarak üretilir. Üretim ve montajın her aşamasında tüm sistem kontrol edilir. Sauna ısıtıcılarında yine standartların gözetildiği en kaliteli ısıtıcı seçilir.

Sauna’dan aldığınız keyfin, satın alırken, kullanırken ve üzerinden yıllar geçtikten sonrada devam etmesini sağlamak önceliğimizdir. Sauna tasarlanırken, dışarıdan içeri değil, içeriden dışarı doğru tasarlanır. Öncelikli hedefimiz Sauna’nın içinin rahat, ferah ve güvenli olmasını sağlamaktır.