HAKKIMIZDA

2001 yılından itibaren SAUNA ve BUHAR ODASI imalatı yapan şirketimiz 2008 yılından başlayarak Envilo markasıyla projelerini  hayata geçirmeye başladı. Envilo Sauna ve Buhar odaları olarak firmamız Keşif ve Projelendirme, Sosyal Tesis, Otel, Spa Merkezi ve Fitness Merkezlerine Sauna ve Buhar Odası imalatı ve montajı işlerini başarıyla sağlamaktadır.
Ayrıca Şirketimiz Sauna Sobası, Buhar Jeneratörü ve Aksesuarlarının satışını da gerçekleştirmektedir.

Şirketimiz,sahip olduğu ustalık, teknik kadro ve bilgi birikimi ile proje ve taahhüt işleri gibi geniş bir yelpazede de hizmet vermektedir. Bu güne kadar yaptığımız  proje ve uygulamalarımızda yüksek kalite ön planda tutulmuş ve günümüz teknolojik gelişmelerini ve ürünlerini yaptığımız işlerlede birleştirmiştir.

Envilo Sauna benimsediği kalite politikası çerçevesinde, sauna ve buhar odaları ile ilgili  ileri teknolojiyi takip etmiş. yurtdışından distribütörlükler almıştır. Düzenli ve kalifiye kadro ile çalışır ve müşteri memnuniyetini esas alarak en iyi hizmeti sunar. Hedef, daima ileriye bakarak ve sürekli gelişerek en iyiye ulaşmaktır.

Her yıl bir önceki yıla göre verimliliğimizi daha da arttırıp edindiğimiz yenilikleri, teknolojileri, bilgi ve deneyimleri, güçlü iş birlikleri, nitelikli insan kaynağı ve yenilikçi yaklaşımlarla birleştirerek, bu sektördeki ilk sıralamayı kendimize hedef bilmekteyiz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde, müşterimize kaliteli, güvenli ve kullanışlı yaşam alanları sunarak,müşteri memnuniyetini sağlamaktır.